prejsť na Drevovýrobu
O nás Produkty Kontakt prejsť na Drevovýrobu

Strešné okná od najväčších
výrobcov na trhu

Header

Velux - strešné okná, svetlovody a strešné výlezy

Velux, celosvetová jednotka na trhu strešných okien, vyrába strešné okná a okná do plochej strechy a doplnky pre vonkajšie a vnútorné použitie, svetlovody a strešné výlezy. Strešné okna Velux rozdelujeme do 3 produktových radov:

ŠTANDARD: horné alebo spodné ovládanie, zabudované vetranie, filter proti prachu a hmyzu
ŠTANDARD PLUS: horné alebo spodné ovládanie, zabudované vetranie, filter, špeciálne tesnenie, bezpečnostné sklo, drevené alebo bezúdržbové prevedenie (GLU), systém izolácie ThermoTechnology
PREMIUM: Spodné alebo horné ovládanie, zabudované vetranie, filter, špecálne tesnenie, systém izolácie ThermoTechnology,vrstva proti vonkajšiemu roseniu, drevené alebo bezúdržbové prevedenie, samočistiaca vrstva, dialkový ovládač, dažďový senzor

SVETLOVODY: 95% zákazníkov, ktorí majú svetlovod Velux, ho odporúča ďalej. Svetlovody VELUX pre šikmé strechy prinášajú prirodzené denné svetlo do chodieb, schodísk, kúpeľní a šatníkov pod šikmými strechami, kde nie je možná montáž strešného okna VELUX ani iného zdroja osvetlenia ako umelého. Pomocou vysoko odrazivého tubusu svetlovodu je možné i počas zatiahnutých dní tieto priestory presvetliť intenzitou tradičnej 60W žiarovky. Ušetriť tak môžete až 400 hodín svietenia žiarovkou ročne.

<b>Velux - strešné okná, svetlovody a strešné výlezy</b>

Katalóg výrobkov Velux

Katalóg roliet a žalúzií

Reklama

Fakro - strešné okná, svetlovody a prislúšenstvo

Firma FAKRO je súkromná firma, ktorá vznikla v roku 1991. Je rýchlo sa rozvíjajúcou firmou v odvetví strešných okien. V priebehu 20 rokov sa z malého rodinného podniku stala medzinárodnou korporáciou, ktorá je v súčasnosti vicelídrom na svetovom trhu strešných okien.

V ponuke firmy sú predovšetkým tieto výrobky:
- strešné okná - drevené a hliníkovo-plastové, rôznej konštrukcie a rôzneho spôsobu otvárania okná do plochej strechy
- lemovanie
- elektrické ovládanie
- výlezy
- tubusové svetlovody
- okná na odvod dymu
- doplnky pre strešné okná: žalúzie, rolety vnútorné a vonkajšie, vonkajšie markízy
- montážne doplnky
- solárne kolektory
- fólie a membrány
- podkrovné schody

<b>Fakro - strešné okná, svetlovody a prislúšenstvo</b>

Katalóg strešných okien

Katalóg podkrovných schodov

Prečo si vybrať strešné okná od nás

Strešné okná sú v súčasnosti veľmi populárnym riešením pre získanie dostatočného množstva denného svetla v interiéri a pre vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnostiach pod strechou. Ak hľadáte spoľahlivého predajcu kvalitných strešných okien, naša firma Vám ponúka najlepšie riešenia od značiek VELUX a FAKRO. Naši odborníci Vám radi poradia s výberom vhodného typu a veľkosti okna pre Vašu strechu.