prejsť na Drevovýrobu
O nás Produkty Kontakt prejsť na Drevovýrobu

Strešné krytiny od viacerých výrobcov
na jednom mieste

Header

Bramac - betónová a keramická krytina

Strešné krytiny BRAMAC majú vysokú pevnosť, mrazuvzdornosť a znesie oveľa väčšie zaťaženie ako predpisuje norma. Je vyrábaná z ekologicky prírodných surovín a chráni pred hlukom. Jej pokládka je veľmi jednoduchá a rýchla. Má 30 ročnú záruku na mrazuvzdornosť. Bramac ponúka keramické a betónové škridly s príslušnými doplnkami.

<b>Bramac - betónová a keramická krytina</b>

Katalóg produktov Bramac

Creaton - betónová a keramická krytina

Creaton ponúka produkty ako napríklad pálená keramická strešná krytina, pálená bobrovkabetónová škridla či vláknocementové čablóny a vlnité krytiny s najpriaznivejšou ekologicou rovnováhou. Strešná krytina sa vyznačuje vysokou úrovňou ochrany, spevňovacími rebrami, neviditeľnými spojmi, vysokou úrovňou ochrany, beznbečnosťou vďaka prekrytiu.

<b>Creaton - betónová a keramická krytina</b>

Katalóg produktov Creaton

Tondach - keramická krytina

Vďaka svojej všestrannosti je krytina TONDACH vhodná na použitie na stavby všetkého druhu. Dokonale zachová ráz historických budov, ale rovnako dobre uplatní i v modernej architektúre. Ponuka krytín Tondach Vám dáva takmer nekonečnú škálu možností. Keramická škridla je vyrábaná z najlepších surovín a najmodernejšou technológiou. Ide o 100% prírodný materiál, zdravotne nezávadný a plne recyklovateľný.

<b>Tondach - keramická krytina</b>

Katalóg produktov Tondach

Terran - betónová krytina

Betónové škridly Terran sa vyznačujú farbystálosťou, stálosťou formy voči tepelným vplyvom a vlhkosti. Na betónový povrch sa nanášajú ochranné vrstvy, ktoré sa zhodujú s farbou základného prvku a ochraňujú tak škridlu proti vplyvom prostredia. Krytina má nasiakavosť blízku nule, čo ma vplyv na životnosť krytiny (60-80 rokov).

<b>Terran - betónová krytina</b>

Katalóg produktov a montážny návod

Maslen - plechová krytina

Spoločnosť MASLEN začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003. Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín a trepézov z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Firma disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami v dvoch nových moderných závodoch - v Badíne pri Banskej Bystrici a v Nadlaku pri Arade v Rumunsku. V súčasnosti sa vyrába šesť typov strešných krytín, sedem typov trapézových plechov a jeden typ stenového profilu: STEPRO a kompletný sortiment C-kaziet. Súčasťou ponuky je aj kompletný zvodový systém, dodávaný v dvoch rozmeroch a v šiestich farbách.

<b>Maslen - plechová krytina</b>

Katalóg produktov Maslen

Blachotrapez - plechová krytina

Vďaka plneautomatickému výrobnému procesu sa môže krytina strihať na požadovanú dĺžku, čo umožňuje realizovať netypické objednávky a maximálne tak znížiť množstvo odpadu. Spoločnosť Blachotrapez ponúka plechovú škridlovú krytinu vo viac ako 10 farbách s polyesterovým povlakom, povlakom Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp a hliníkovom prevedení a Colorcoat HP2000® Ultra. Veľkou výhodou plechovej strešnej krytiny je jej hmotnosť. 1m² takejto krytiny váži približne 4,5 kg. Vďaka tomu táto krytina nezaťažuje nadmerne krov a ani nenarúša stabilitu celej stavby.

<b>Blachotrapez - plechová krytina</b>

Katalóg produktov Blachotrapez

Onduline - Bardoline TOP - strešný asfaltový šindeľ

Bardoline TOP je produkt spoločnosti Onduline. Rad kvalitných šindľov s čadičovým keramizovaným posypom, vhodný na rôzne typy tvarov striech. Šindle so samolepiacou plochou, ktorá nahradzuje klasické termobody.

<b>Onduline - Bardoline TOP - strešný asfaltový šindeľ</b>

Katalóg produktov Bardoline

Prečo si vybrať strešné krytiny od nás

Naši zamestnanci vám radi pomôžu pri výbere strešnej krytiny na váš dom. Ponúkame široký výber strešných krytín, s ktorými máme dlhodobé skúsenosti. Zameranie a cenovú ponuku mate u nás zdarma. Zo strešných krytín vám ponúkame to najlepšie. Najčastejšie predávané sú plechové strešné krytiny. Zákazníka oslovia najme cenou a kvalitou spracovania. Táto krytina nezaťažuje nadmerne krov a ani nenarúša stabilitu celej stavby.

Pri novostavbách ale aj pri rekonštrukciách sú často používané betónové a keramické strešné krytiny. Sú známe hlavne kvalitou spracovania, ktorú zaručujú rôznymi certifikátmi ale aj dobrou cenou. Vyznačujú sa farbystálosťou, mrazuvzdornosťou, stálosťou formy voči tepelným vplyvom a vlhkosti.

V našej ponuke nájdete aj kvalitné šindle s čadičovým keramizovaným posypom od značky Onduline.