prejsť na Drevovýrobu
O nás Produkty Kontakt prejsť na Drevovýrobu

Estetická úprava strechy
Plastové podbitie

Header

Gamrat - plastové podbitie

Strecha domu začína vyzerať naozaj efektívne, ak je úplne dokončená. Skvelým riešením pre trvalú a estetickú úpravu štablónu, čiže komponentov konštrukcie strechy vyčnievajúcich za obrys domu, sú podbitie striech Gamrat. Farbou sú prispôsobené k odkvapovým systémom, strechám alebo oknám a dverám a preto tvoria súdržný celok a celej budove dávajú jedinečný charakter. Vyrába sa v tradičných farbách a farbách drevu podobného podbitia. Farby tradičného podbitia sú RAL 9010 (biela), RAL 9005 (čierna), RAL 8016 (hnedá), RAL 8019 (tmavohnedá) a RAL 7016 (grafitová). Farby drevu podobného podbitia sú zlatý dub (tmavý), orech hnedý, mahagón a palisander.

Výhody tohto podbitia:
- nevyžaduje údržbu a maľovanie
- široká škála farieb
- rýchla a jednoduchá montáž
- plná ventilácia strechy
- 25 ročná záruka
- odolná proti plesniam a hubám

Naša ponuka:
- skladom držíme podbitie v bielej farbe, antracitovej farbe a v prevedení zlatý dub.

<b>Gamrat - plastové podbitie</b>

Prečo si vybrať plastové podbitie od nás

Plastové podbitie strechy je dôležitou súčasťou každej strechy. Okrem estetického vzhľadu plní aj funkciu ochrany pred poveternostnými vplyvmi a predlžuje životnosť celej strechy.

Ak hľadáte spoľahlivého a nápomocného predajcu plastového podbitia strechy, Legnotrade s.r.o Vám ponúka kvalitné riešenie za výhodné ceny. Ponúkané plastové podbitie strechy je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a dlhodobo zachovávajú svoju farbu a tvar.