prejsť na Drevovýrobu
O nás Produkty Kontakt prejsť na Drevovýrobu

Polykarbonáty
aj s príslušenstvom

Header

Arla plast - polykarbonáty

ARLA Plast, Švédsko - je výrobcom plných a dutinkových polykarbonátových dosiek špičkovej kvality. Polykarbonátové dosky ARLA Multiclear sú viackomôrkové viacstenné extrudované polykarbonátové platne s hrúbkami 10 mm, 16 mm, 20 mm a 25 mm. Dosky sa štandardne vyrábajú vo farebnom vyhotovení, a to číre (clear), opál (opal) a bronz (bronze). Dosky sú opatrené ochrannou vrstvou proti UV žiareniu. Polykarbonátové dosky ARLA Multiclear Box a ARLA Multiclear Strong sa používajú ako interiérové, alebo exteriérové presvetľovacie prvky v bytovej, občianskej, ale aj priemyselnej výstavbe, hlavne v strešných (príp. aj v iných) konštrukciách. Montáž sa vykonáva do nosnej časti konštrukcie. Dosky sú nepochôdzne.

Naša ponuka:
- číre a bronzové dutinkové dosky Multiclear Strong s hrúbkou 10 mm mávame skladom.
- vieme Vám ich narezať na požadované rozmery.
- k dutinkovým polykarbonátovým doskám ponúkame komplet prislúšenstvo.
- polykarbonátové dosky Multiclear Strong sa vyrábajú vo veľkých formátoch v rozmeroch 1500x4500mm, 1500x6000mm, 1500x7000mm, 2100x4500mm, 2100x6000mm a 2100x7000mm.
- tabule sa účtujú v celej svojej šírke. (t.j. 1500mm alebo 2100mm)

<b>Arla plast - polykarbonáty</b>

Technický manuál

Prehlásenie o vlastnostiach

Radi vám pomôžeme so správnym výberom polykarbonátových dosiek

Jednou z možností, ako zastrešiť vašu zimnú záhradu, terasu, prístrešok alebo garáž sú polykarbonátové dosky. Plné ale aj dutinkové polykarbonátové platne sú často používané v skleníkoch. Najväčším výrobcom je ARLA Plast a Lexan.

V prípade záujmu sa zastavte u nás na predajni alebo nám napíšte na strechy@legnotrade.sk a my vám radi pripravíme cenovú ponuku a poradíme pri výbere toho správneho polykarbonátu na váš prístrešok.